Jsme českým výrobcem nerezových vířivých van a bazénů. Máme vlastní technologické a výrobní postupy. Využíváme vlastní prověřené dodavatele komponentů.

Naše firma se zabývá výrobou bazénů a vířivek na zakázku, což znamená, že nepřeprodáváme nekvalitní hotové výrobky. Na vzhledu se můžete podílet i Vy.

Můžete se inspirovat v naší fotogalerii, kde najdete náš základní produkt. Tato vířivá vana je speciálně navržena tak, aby všechny její prvky byly vyvážené. Dokonalý nadčasový design je moderní a působí čistě. Industriální vzhled nerezu se snoubí s moderním umělým ratanem, který je v současné době nejpoužívanějším materiálem v oblasti zahradního nábytku pro své perfektní vlastnosti a odolnost. 

Velký počet vodních a masážních trysek je rozmístěn tak, aby masáž měla odpovídající účinek. V případě, že máte speciální požadavky na rozmístění těchto trysek, budeme se snažit Vám 100% vyhovět.

Vířivky na slanou vodu zažívají boom a my nechceme zůstat pozadu. Vzhledem k materiálům, se kterými pracujeme, je možné vyrobit vířivou vanu, která je vhodná pro slanou vodu.

Produkty dodáváme vcelku.

Nerezový skelet spolu s vybavením lze také zapustit do země. Tato metoda se v poslední době stává velmi žádanou. Vždy se však musí brát ohled na údržbu komponentů, která je v tomto případě složitější, a vhodná je konzultace v místě instalace vířivé vany.